Hemen Ara

Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)

Singer Dikiş Makinesi Hakkımızda

Firmamız Lider Teknik kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

İşyerimiz 2013 yılında açılmış olup, Aydın ve ilçeleri Singer – Pfaff Yetkili Servisi ve satış hizmeti vermekteyiz. Aile tipi makinelerin bakım, onarımını yapmakta ve kurumsal firmalarla da çalışmaktayız. Satış sonrası eğitim desteği de vermekteyiz. Dikiş üzerine faaliyet gösteren işyerleriyle de çalışmamız bulunmaktadır.

Pfaff'ın, her biri farklı parçalı ve kapsamlı çok sayıda yenilikçi dikiş makinesi seçeneği vardır. Kendinize uygun bir Pfaff kesinlikle bulacaksınız. Dikiş hobisi olanlar için eşsiz bir gereksinim olan Pfaff elektronik piko makinelerini de unutmayın!

Yedek parça iğne, ayak vb. bulunmaktadır. Singer Dikiş Makinesi Aydın'da hizmet vermektedir.

X